کاربر: مهمان
.
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۸۷۷۰
بازدید دیروز: ۵۳۱۲
بازدید کل: ۶۲۳۳۳۲۵
۱۳۹۳/۰۸/۱۴

نماینده رئیس اتاق اصناف خبر داد : امسال افزایش قیمت مسکن نخواهیم داشت

به گزارش روابط عمومی کمیسیون تخصصی مشاوران املاک ، حسام عقبایی، وضعيت كنوني بازار مسكن را براي هر دو طرف معامله، مناسب ارزيابي كرد و گفت: با قرار گرفتن در انتهاي دوره ركود و افزايش نسبي معاملات از يك‌سو و همچنين كاهش قيمت مسکن از سوي ديگر، بهترين شرايط معامله براي متقاضيان مصرفي زمان کنونی است .

به گفته وی هم اکنون با افزایش فايل فروش در بازار قيمت‌ها نیز روند مناسبی دارد  ، همچنین  با افزایش تدریجی تقاضا در بازار كشش خريد ايجاد خواهد شد .

عقبایی که پیش از این نیز خبر از ثبات و حتی کاهش قیمت در برخی ماه‌های سال به ویژه در هفت ماه گذشته داده بود، خطاب به خریداران مصرفی مسکن در پایتخت اظهار داشت : تعویق بيش‌ از اين در انجام معامله را به خریداران مصرفی توصیه نمی‌کنم ، ضمن این که تعویق و تاخیر در انجام معاملات به سود مالکان و متقاضیان فروش هم نخواهد بود .
وی با اشاره به شکست قیمت‌ها به دلیل شروع فصل سرما و آغاز ماه محرم، از تعدیل مضاعف قیمت‌ها از ابتدای آبان ماه خبر داد و گفت :  این شرایط ، حداقل تا نیمه بهمن ادامه خواهد داشت.

به گفته عقبایی هر چند مطابق با روال سال‌های قبل، از نیمه دوم  بهمن مراجعات مردم برای خرید و فروش آپارتمان در آستانه سال جديد، رونق و حجم معاملات افزایش می‌یابد، اما امسال با توجه به روند حاکم بر بازار مسکن طی ماه‌های اخیر، پیش‌بینی افزایش قیمت وجود ندارد.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©