کاربر: مهمان
.
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۹۲
بازدید دیروز: ۵۶۷۹
بازدید کل: ۶۵۳۴۲۹۵
۱۳۹۲/۱۱/۲۷

دومین همایش ملی مسائل حقوقی صنعت ساختمان برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بختیاری با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: دغدغه قراردادهای ساختمانی باعث شد تا سال گذشته اولین همایش در مهر ماه برگزار شود و به همین دلیل تصمیم بر این شد تا 30 بهمن امسال با این موضوع الزامات قانونی در قراردادهای ساختمانی برگزار شود.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، مراسم چهلمین سالگرد تاسیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، ششم اسفند ماه در محل این مرکز برگزار خواهد شد و همزمان با این رویداد مجموعه سمینارهای آموزشی نیز به مدت 4 روز و در 4 عنوان با حضور استادان برجسته در محل این مرکز برگزار می‌شود.

به گفته وی،سمینار تخصصی معرفی ویرایش جدید آیین‌نامه طراحی ساختمانها در برابر زلزله – استاندارد 2800، سمینار تخصصی بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمانها بر اساس ویرایش جدید مبحث 19 مقررات ملی ساختمان، سمینار‌ تخصصی مبانی و الزامات آکوستیک و محافظت در برابر آتش در ساختمانها و سمینارهای‌ تخصصی طراحی همه شمول محیط و معماری عناوینی است که جهت ارائه به علاقمندان برگزار خواهد شد.

مراسم چهلمین سالگرد تاسیس مرکز تحقیقات راه، ساختمان و شهرسازی، ششم اسفند ماه با حضور اساتید، نخبگان، مهندسان، مدیران و... در محل مرکز تحقیقات راه، مسکن وشهرسازی برگزار خواهد شد و برگزاری سمینارهای آموزشی و نمایشگاه جانبی نیز از جمله برنامه‌های درنظر گرفته شده در این مراسم خواهد بود.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©