کاربر: مهمان
.
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۲۰۰۵
بازدید دیروز: ۳۱۴۶
بازدید کل: ۶۱۸۵۱۲۱
۱۳۹۳/۰۳/۲۴

صنعت اشتغال‌زایی بیشترین سهم را در حوزه" ساختمان" خواهد داشت

عباس فلاح باباجان عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران،‌ افزود: با توجه به اینکه کارگران ساختمانی بخش عظیمی از اشتغال‌زایی در کشورمان را انجام می‌دهند ضروری است که وضعیت و مشکلات آنان مورد توجه ویژه‌ای واقع شود.

وی تصریح کرد: چنانچه مشکلات آموزش کارگران ساختمانی و پرداخت حقوق و دستمزد به درستی تعریف شود بسیاری از مسائل پیرامون حوزه مسکن و ساخت‌وساز باکیفیت در کشورمان رفع می‌شود.

نماینده مردم آذربایجان شرقی اظهار داشت: کیفیت ساخت‌وساز و طول عمر ساختمان در کشورمان نسبت به دیگر کشورهای توسعه‌یافته به علت وجود مشکلاتی در عدم آموزش و تخصصی‌ کردن کارگران و پرداخت دستمزد و دیگر عوامل رقم پایین‌تر دارد.

وی با بیان اینکه تأمین مسکن اولولیت جامعه شهری را تشکیل می‌دهد و حتی فراتر از اشتغال در برخی جاها مطرح است تصریح کرد: 40 الی 70 درصد سرمایه یا سفره زندگی جوامع را مسکن تشکیل می‌دهد که البته در شهر و روستاها می‌تواند متفاوت باشد.

باباجان با بیان اینکه مسکن جزء ضروریات و بخش عظیمی از اشتغال و درآمد زندگی را تشکیل می‌دهد تأکید کرد: با برنامه‌ریزی می‌توان قسمت عظیمی از نیازهایمان را که در گذشته تأمین نشده برطرف کنیم و این امر حجم زیادی از اشتغال‌زایی را برای کشورمان فراهم خواهد کرد.

وی در ادامه یادآور شد: مسکن در بسیاری از کشورهای پیشرفته با برنامه‌ریزی ساماندهی می‌شود.
 

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©