کاربر: مهمان
.
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۵۱
بازدید دیروز: ۵۶۷۹
بازدید کل: ۶۵۳۴۲۵۴
۱۳۹۲/۱۲/۱۲

بیانیه اتاق اصناف ایران "اقتصاد مقاومتی"

اتاق اصناف ایران با چراغ راه قراردادن این فرمایش گوهربار مقام معظم رهبری که: "اقتصاد مقاومتی الگوی الهام بخش از نظام اقتصادی اسلام و فرصت مناسبی برای تحقق حماسه اقتصادی است"با تمام ظرفیت ها و توان خود برای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی آماده است.

اتاق اصناف ایران جهت هرچه بهتر اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی؛ مشارکت فعالانه ای در حوزه های اقتصادی از جمله تولید، توزیع، خدمات و خدمات فنی خواهد داشت و جهت پیاده سازی این شعار محتوایی و ارزنده تمامی نیروهای صنفی کشور  را بسیج خواهد کرد.

آنچه در حوزه اصناف کمک موثری به  اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی می تواند داشته باشد، توجه هر بیشتر به تولید است زیرا این تولید کشور است که می تواند موانع و مشکلات و خواسته ها و نیازها را پاسخ داده و زمینه را برای حرکت به دیگر بخش های اقتصادی کشور را فراهم کند. بطوریکه اگر تولید کشور را پویا نماییم هم مشکل اشتغال را می توانیم حل کنیم و هم میتوانیم به نیازهای کالایی کشور پاسخ دهیم و از طرفی از وابستگی وارداتی و مصرف گرایی که خود به عنوان آسیبی برای رشد اقتصادی کشور می باشد جلوگیری نماییم.

اتاق اصناف ایران برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی، مصرف کالاهایی داخلی را برای آحاد جامعه با هدف حمایت از تولیدات داخلی یک وظیفه میداند و با همین هدف، به دنبال فرهنگ سازی و اجرای شعار "ایرانی کالای ایرانی بخر" می باشد تا از این طریق فرصتی برای خودنمایی و اثبات  توانمندیهای داخلی فراهم شود.

اتاق اصناف ایران با اتکا به جامعه صنفی تحت پوشش خود یعنی سه میلیون واحد صنفی که بیش از 800هزار واحد از این تعداد تولیدکننده می باشد و از طرفی با هفت هزار و 850 اتحادیه صنفی که حدود 40هزار نفرمدیر ومسئول صنفی را در دل خود جای داده و همچنین 355 اتاق اصناف در سراسر کشور و 22میلیون نفر جعمیت صنفی، لبیک گوی رهبری فرزانه انقلاب بوده، و در این مسیر با دل و جان آماده فداکاری و همراهی است.

باشد که همانند همیشه تاریخ، در انجام وظایف ملی و دینی خود برای دفاع از ارزش ها و اهداف سربلند و سرافراز باشیم.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©