کاربر: مهمان
.
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۵۶۶۲
بازدید دیروز: ۲۹۰۵
بازدید کل: ۶۵۳۴۱۸۶
۱۳۹۳/۰۹/۱۲

گردهمایی روسای اتحادیه املاک/عدم محدودیت برای هیات مدیره اتحادیه های صنفی

به گزارش روابط عمومی کمیسیون تخصصی مشاوران ایران حسام عقبایی، نماینده رئیس اتاق اصناف ایران،  گفت: یک قانون جاری و عملیاتی را براساس قانون نظام صنفی  داشتیم که ایراداتی در آیین نامه اجرایی  آن وجود داشت.

عقبائی با بیان اینکه این قانون در سال 92 دستخوش تغیراتی شد اظهار داشت: در قانون جدید نه تنها مشکلات برطرف نشد بلکه نقاط ضعف بیشتری در آن به وجود آمد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه یکی از مشکلاتی که وجود دارد 2 دوره بودن ریاست اصناف است افزود:  این موضوع جز این که در پیکره اصناف مشکل ایجا کند نفع دیگری ندارد.

نماینده رئیس اتاق اصناف ایراندر کمیسیون تخصصی مشاوران املاک تصریح کرد: قانون اساسی فقط درباره انتخابات ریاست جمهوری برای انتخاب بیش از دو دوره افراد محدودیت قائل شده است، ولی درباره سایر انتخابات هیچ محدودیت زمانی قائل نشده است؛ بنابراین ما هم نباید برای عضویت افراد در هیات مدیره اتحادیه صنفی محدودیت قائل شویم.

عقبائی با اشاره به اینکه نیازهای مشاوران املاک  با هم متفاوت است ادامه داد: جریاناتی وجود دارد که موافق نهادهایی به نام مشاوران املاک نیست، در صورتی که وجود آنها  برای اقتصاد کشور مفید است.وی با بیان  اینکه رویکرد علمی شدن مشاوران املاک یک نیاز است گفت: مشاوران املاک تهران باید برای دریافت جواز کسب 116 ساعت آموزش ببینند.

همچنین روسای اتحادیه های املاک که از استان های مازنداران و گلستان و گیلان و زنجان در این جلسه شرکت داشتند انتقادات و پیشنهادات خود را جهت پیشبرد اهداف کمیسیون و اتحادیه های خود ارائه دادند و در پایان جلسه هم از همگان با لوح تقدیری تشکر و قدرانی شد.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©