کاربر: مهمان
.
شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۱۰۳۲
بازدید دیروز: ۸۷۱۱
بازدید کل: ۶۵۲۳۶۴۶
۱۳۹۳/۰۱/۲۷

برنامه یکساله مسکن آماده می‌شود

محمد پژمان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه راه‌اندازی صندوق‌های سپرده‌گذاری بخش مسکن - که در قالب آن مردم می‌توانند از طریق سپرده‌گذاری و پس‌انداز وام مسکن دریافت کنند- هم بخشی از این برنامه یکساله است، گفت: در برنامه موقت یکساله تصویری از میزان نیاز به واحد مسکونی و میزان نیاز مالی بخش مسکن مشخص شده است.
  وی در پاسخ به این سوال که آیا صندوق پس‌انداز مسکن در سال جاری رونمایی می‌شود گفت: تمام برنامه‌های بخش مسکن در بسته تدوین شده و مسائلی مربوط به آن در گفت‌وگوی ما با بخش اقتصادی دولت ارتباط دارد که این صندوق نیز در آن دیده شده است. معاون وزیر راه‌وشهرسازی ادامه داد: در حال حاضر به دنبال ارائه تصویری از این امر هستیم که میزان نیازهای بخش و همچنین نیاز مالی چقدر است و سپس برای تامین این نیازها چند راه‌حل مختلف ارائه می‌شود.
پژمان تاکید کرد:پیش از این یک برنامه موقت یکساله را تقدیم دولت کردیم ولی الان یک برنامه و سیاست بنیادی‌تر و اساسی‌تر را آغاز کردیم.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©