کاربر: مهمان
.
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۹۱۶۳
بازدید دیروز: ۵۳۱۲
بازدید کل: ۶۲۳۳۷۱۸
۱۳۹۳/۰۱/۳۰

پیش‌نویس طرح پیشنهادی دولت در بخش مسکن بررسی شد

سید مهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سئوال که آیا کمیسیون عمران مجلس پیش‌نویس طرح پیشنهادی دولت در بخش مسکن را بررسی کرد یا خیر، افزود: کمیته مسکن کمیسیون عمران مجلس در جلسه روز سه‌شنبه هفته گذشته کلیات پیش‌نویس طرح پیشنهادی دولت در بخش مسکن را با حضور سیدمحمد پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی بررسی کرد.

وی اضافه کرد: در این جلسه پیش‌نویس ارائه شده از سوی دولت تنها حاکی از وضع موجود در بخش مسکن بود که کلیات آن نیز بررسی شد.

*دولت در پیش نویس تنها به وضع موجود در بخش مسکن پرداخت

هاشمی در پاسخ به این سئوال که جزئیات این پیش‌نویس چیست، تاکید کرد: در این پیش‌نویس دولت به وضع موجود در بخش مسکن پرداخته و اعلام کرده است که چه تعداد مسکن در شهرها و چه تعداد مسکن در روستاها داریم.

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: هفته آینده نیز تابش رئیس بنیاد مسکن توضیحات خود را در خصوص بخش مسکن روستایی به استحضار کمیته مسکن کمیسیون عمران خواهد رساند.

* ورود به رشد آمار اجاره‌نشینی

هاشمی در پاسخ به این سئوال که رئیس کمیسیون تخصصی مشاوران املاک از افزایش اجاره نشینی در تهران خبر داده آیا مجلس نسبت به افزایش نرخ اجاره نشینی در تهران حساسیت نشان داده و ورود نخواهد کرد، گفت: باید دید این آمارها تا چه حد صحّت دارد چرا که در کشور نمی‌توان به آمارها چندان اعتماد کرد.

وی افزود: به هر حال باید دید آیا این آمارها درست است یا خیر و آن وقت اگر درست باشد می‌توان نسبت به این موضوع نیز ورود کرد.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©