کاربر: مهمان
.
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۱۹۷۶
بازدید دیروز: ۳۱۴۶
بازدید کل: ۶۱۸۵۰۹۲
۱۳۹۳/۱۲/۰۹

افزایش ۲۱۶۷ قرارداد در بهمن ۹۳/ اجاره نشینی افزایش یافت

حسام عقبایی در گفتگو با مهر با بیان اینکه در کشور معاملات مسکن سیر صعودی داشته است، گفت: در کل کشور تعداد قراردادها در بهمن ۹۳، ۱۰۳ هزار و ۱۱۰ قرارداد به ثبت رسیده که این رقم در دی ماه ۱۰۰ هزار و ۹۴۳ قرار بوده است.

وی با اشاره به اینکه تعداد قراردادهای اجاره در بهمن ۹۳، ۵۵ هزار و ۷۸۳ قرارداد بوده است، بیان کرد: این رقم در دی ماه ۵۲ هزار و ۸۵۴ قرارداد بوده است که بازهم سیر صعودی قراردادهای اجاره را نشان می دهد.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک استان تهران و نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی مشاوران املاک ایران با اشاره به آمار قراردادهای مسکن در شهر تهران، اظهار داشت: خوشبختانه شاهد افزایش معاملات در شهر تهران بودیم که در بهمن ۹۳ افزایش حجم معاملات نسبت به دی و آذر سیر صعودی داشت.

عقبایی افزود: در بهمن ۹۳ تعداد ۱۷ هزار و ۸۱ قرارداد خرید و فروش در تهران بودیم که نسبت به دی ۹۳ رشد خوبی را نشان می‌دهد، براین اساس در دی ماه ۱۶ هزار و ۴۲۲ قرارداد به ثبت رسید.

وی با بیان اینکه قراردادهای اجاره در بهمن ۹۳، رقم ۱۵ هزارو ۹۱۶ قرارداد را نشان می‌دهد، گفت: این رقم در حالی است که در دی این رقم ۱۴ هزار و ۶۸۰ قرارداد داشتیم.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک استان تهران و نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی مشاوران املاک ایران با اعلام اینکه بهار سال آینده  بهار مسکن خواهد بود، گفت: سال ۹۴ پویایی و رونق بازار و معاملات مسکن را خواهیم داشت.

 

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©