کاربر: مهمان
.
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۵۲۸۹
بازدید دیروز: ۲۲۵۱
بازدید کل: ۶۵۴۱۷۴۳
۱۳۹۳/۱۲/۲۶

هر نوع پیش بینی در خصوص جهش قیمت مسکن در سال 94 بی اساس و فاقد پایه علمی و منطقی است


به گزارش کمیسیون تخصصی مشاوران املاک ایران، حسام عقبائی  نماینده رئیس اتاق اصناف ایران  با بیان اینکه در این میان بازار مسکن هم از این امر مستثنا نبوده و تابع اقتصاد حرکت میکند اظهار داشت: به همین جهت مسکن هم از رکود خارج شده و به رشد و پویایی خواهد رسید.

وی افزود: طبق تجربه وقتی یک بازار سال ها دچار رکود سنگین میشود، پس از طی آن دوره شاهد رشد و رونق خواهد بود. علاوه بر آن در شش ماهه دوم سال شاهد تلاش دولت برای کنترل تورم و سیاست های خروج از رکود بودیم که این اقدامات میتواند اقتصاد کشور را از رکود خارج کند.

عقبائی با بیان اینکه در حال حاظر خیز خروج از رکود را برداشته ایم گفت: در شش ماهه نخست 94 وضعیت اقتصادی رونق مطلوبی پیدا میکند اما سرعت خروج از این وضعیت به دولت و طرح های پیشنهادی اش باز میگردد زیرا این طرح هادر پویایی اقتصاد بسیار موثر است.

وی در ادامه تصریح کرد: معمولا در 18 روز اول فروردین ماه بازار عملا خاموش است و معاملات از اردیبهشت کلید میخورد البته با توجه به این که خرید ملک معمولا پروسه سه هفته تا سه ماهه دارد، پیش بینی میکنم بهار 94 آرام باشد و هر نوع پیش بینی در خصوص جهش قیمت مسکن در سال 94 بی اساس و فاقد پایه علمی و منطقی است. به مردم توصیه میکنم این اظهار نظرهای غیر واقعی و زود هنگام راباور نکنند چرا که هم اکنون قیمت ها در وضعیت ثبات قرار دارد و تا پایان سال هم روند به همین صورت خواهد بود.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©