کاربر: مهمان
.
شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۱۳۸۴
بازدید دیروز: ۸۷۱۱
بازدید کل: ۶۵۲۳۹۹۸
۱۳۹۴/۰۱/۱۸

تفاهم هسته‌ای بازار مسکن را تکان نمی‌دهد

رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران و نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی مشاوران املاک ایران ، با بیان اینکه تفاهم هسته‌ای در مذاکرات لوزان تاثیری بر بازار مسکن نخواهد داشت، گفت که بازار مسکن در فصل بهار ظرفیت افزایش قیمت ندارد بنابراین توصیه ما به مردم این است که الان بهترین زمان برای خرید است‌. 
حسام عقبایی به فارس افزود: تفاهم صورت گرفته در حال حاضر تاثیری بر بازار مسکن نخواهد داشت اما آنچه می‌توان با قاطعیت در مورد آینده بازار مسکن در سال 94 از آن سخن گفت، این است که بازار مسکن در سال‌جاری رونق خواهد گرفت‌. وی افزود: از نیمه دوم ماه جاری و در اردیبهشت‌ماه امسال شاهد افزایش حجم معاملات مسکن خواهیم بود اما باید اذعان کرد که قیمت مسکن در سال 94 به آن صورت تغییری نخواهد کرد‌. رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران تاکید کرد: این سیر صعودی ایجاد شده در روند معاملات مسکن به‌طور قطع در سال 94 نیز ادامه خواهد داشت به‌طوری که تا پایان نیمه اول سال‌جاری بازار مسکن به‌طور کامل از حالت رکود خارج شده و به رونق ایده‌آلی خواهد رسید‌. 
عقبایی در پاسخ به این سوال که وزیر راه و شهرسازی عنوان کرده که رشد قیمت مسکن بیشتر از نرخ تورم نخواهد بود، اظهار داشت: آنچه مشخص است این است که در فصل بهار ظرفیت افزایش قیمت مسکن وجود ندارد بنابراین توصیه ما به متقاضیان خرید مسکن این است که اگر تصمیم به خرید مسکن دارند، الان بهترین زمان برای خرید مسکن است‌.

منبع: روزنامه جهان صنعت

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©