کاربر: مهمان
.
شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۱۱۳۰
بازدید دیروز: ۸۷۱۱
بازدید کل: ۶۵۲۳۷۴۴
۱۳۹۴/۰۵/۱۲

بورس مسکن قیمت واحدهای مسکونی را افزایش می دهد

حسام عقبایی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: راه اندازی بورس مسکن مخالف سیاست های دولت در این بخش است زیرا دولت بر منع بنگاه داری بانک ها و موسسات مالی تاکید دارد.

وی با بیان اینکه بازار سرمایه به دنبال درآمدزایی بیشتر است، اظهار داشت: شاخص های بورس در وضعیت مناسبی قرار ندارد لذا با طرح بورس مسکن بازار سرمایه به دنبال درآمدزایی بیشتر می رود که این امر نیز تبعات نامطلوبی بر این بخش دارد.

عقبایی یادآور شد: اتحادیه مشاوران املاک کشور درمجموع 120 هزار عضو دارد که برای 600 هزار نفر اشتغالزایی کرده و این در حالی است که ایجاد هر شغل برای دولت 160 میلیون تومان هزینه دارد.

وی خواستار رونق معاملات مسکن در کشور شد و گفت: این امر زمانی عملی است که بورس بتواند با پیمانکاران و انبوه سازان بخش مسکن همکاری های نزدیکی داشته باشد.

عقبایی تاکید کرد: خرید وفروش مسکن در کشور باید توسط مشاوران املاک انجام شود زیرا ورود بورس در این بخش باعث سوداگری و افزایش قیمت مسکن خواهد شد.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©