کاربر: مهمان
.
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۲۱۱
بازدید دیروز: ۵۶۷۹
بازدید کل: ۶۵۳۴۴۱۴
۱۳۹۴/۰۸/۳۰

توجه به بازار مسکن در شرایط رکود و شرایط اقتصادی کشور مهمترین هدف برگزاری نمایشگاه املاک و مستغلات

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک کشور اظهار داشت: یکی از عوامل ناپایداری اقتصادی، عدم گردش مالی در کشور است و عمده تولیدکنندگان ساختمان در فروش، به دلیل نبود مشتری یا بودن مشتری که توانایی ندارد دچار رکود شده اند،‌از این رو تسهیلات ویژه‌ای را برای این بخش در نظر گرفته‌ایم.

وی با بیان این‌که این تسهیلات در دو بخش برنامه‌ریزی شده است، تصریح کرد: یکی تسهیلاتی که توسط سازندگان در اختیار خریداران با حفظ منافع خریدار قرار می‌گیرد، در بخش دیگر نیز در حال رایزنی با بانک‌های عامل برای ارائه تسهیلات ویژه هستیم.

عقبایی با بیان این‌که رونق بخش مسکن به فعال شدن سایر صنایع منجر می‌شود، تصریح کرد: تبیین جایگاه مسکن در رشد اقتصادی کشور، معرفی پهنه وسیع جذب سرمایه در پروژه‌های مسکن داخل کشور، جذب و هدایت سرمایه‌های داخلی و خارجی برای ورود به این صنعت و توسعه آن، معرفی توانمندی‌های انبوه‌سازان و شرکت‌های بزرگ فعال صنعت ساختمان،‌ کمک به شفاف‌سازی و گردش کار و عملکردها در بازار ساخت و ساز کشور، ایجاد توازن و پایداری در قیمت‌ها و کمک به کنترل نرخ املاک و مستغلات کشور، معرفی روش‌های صنعتی ‌سازی و توانمندی‌های آن در ارتقای کیفیت، افزایش سرعت و کاهش هزینه‌های تمام شده، ایجاد فضا و بستر مناسب برای حضور شرکت‌های دانش بنیان برای استفاده از علوم و فنون روز، معرفی ابزار نوین فروش در بخش املاک و مستغلات به‌عنوان یک ایده جدید و گسترش اشتغال در صنعت ساختمان در بالاترین سطح در مقایسه با سایر صنایع و خدمات از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی ادامه داد:‌ سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ساختمانی، موسسات املاک و مستغلات، انبوه‌سازان و سازندگان، تعاونی‌های مسکن، مشاوران املاک سراسر کشور، معماران و طراحان، پیمانکاران مدیریت و سیستم و کنترل پروژه‌های ساختمان، املاک و مستغلات در مناطق آزاد،فناوری اطلاعات، مدیریت بهره‌برداری املاک و بازاریابی املاک از جمله موضوعاتی خواهد بود در سومین نمایشگاه املاک و مستغلات به آن پرداخته می‌شود.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران با بیان اینکه به دنبال بازاریابی شرکت‌های خارجی برای جذب سرمایه‌های ایرانی و فروش املاک در خارج از کشور نیستیم گفت: مهمترین هدف برگزاری این نمایشگاه توجه به بازار مسکن در شرایط رکود و شرایط اقتصادی کشور است.

وی با بیان این‌که فرصت ارائه تسهیلات فروش ویژه املاک در نمایشگاه را فراهم خواهیم کرد، تصریح کرد: پیشنهاداتی از سوی انبوه‌سازان و مالکان در این حوزه مطرح شده که آن هم بحث تهاتر است که در نمایشگاه به آنها پرداخته می‌شود.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این‌‌که حدود 40 شرکت خارجی در نمایشگاه مذکور حضور خواهند داشت، یادآور شد: علاوه بر تسهیلات ویژه، فروش ویژه املاک نیز در نمایشگاه ارائه می‌شود.

وی گفت: در تهران انبوه سازان اعلام آمادگی کرده اند 400 مجتمع مسکونی را که بین یک واحد تا 100 واحدی هستند را با تخفیف و به صورت اقساطی فروش ویژه کنند.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©