کاربر: مهمان
.
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۵۶۴۰
بازدید دیروز: ۲۹۰۵
بازدید کل: ۶۵۳۴۱۶۴
۱۳۹۵/۰۳/۰۳

فصل جابه‌جایی مستأجران زودتر از موعد آغاز شد/ اجاره‌بها افزایش زیاد نخواهد داشت

حسام عقبایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که گزارشی از نرخ اجاره‌بها در تهران و یا رشد نسبت به سال گذشته وجود دارد، گفت: گزارش‌های ارائه شده از سوی مشاوران املاک تهران نشان می‌دهد که امسال نسبت به سال‌های گذشته فصل جابه‌جایی زودتر شروع شده است و این جابه‌جایی هم دلیل خاصی ندارد.

عقبایی افزود: اینکه این جابه‌جایی زودتر از موعد که همواره از پایان خردادماه آغاز می‌شود، باید توأم با رشد نرخ اجاره‌بها باشد چندان درست و صحیح به نظر نمی‌رسد و قطعاً تأثیری هم بر رشد اجاره‌بها ندارد.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک در پاسخ به این سؤال که آیا با توجه به کاهش نرخ تسهیلات بانکی نرخ اجاره‌بها نیز افزایش خواهد یافت، اظهار داشت: قطعاً کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی هیچ تأثیری بر رشد اجاره‌بهای مسکن نخواهد داشت.

وی افزود: رشد نرخ اجاره‌بها در سال جاری نسبت به سال گذشته نباید بیشتر از 10 تا 15 درصد باشد زیرا اتفاق خاصی مبنی بر رشد قیمت مسکن رخ نداده است.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©