کاربر: مهمان
.
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۱۴۳
بازدید دیروز: ۵۶۷۹
بازدید کل: ۶۵۳۴۳۴۶
۱۳۹۵/۰۳/۰۲

اجاره بها امسال تا 15 درصد افزایش می‌یابد

حسام عقبایی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه استقبال از فصل جابه‌جایی در سال جاری زودتر از سال‌های دیگر برای مستاجران آغاز شده است، گفت: قطعا کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی تاثیری بر افزایش نرخ اجاره بها نخواهد داشت.


وی در پاسخ به این سؤال که گزارشی از نرخ اجاره بها در تهران و یا رشد نسبت به سال گذشته وجود دارد، گفت: گزارش‌های ارائه شده از سوی مشاوران املاک تهران نشان می‌دهد که امسال نسبت به سال‌‌های گذشته فصل جابه‌جایی زودتر شروع شده است و این جابه‌جایی هم دلیل خاصی ندارد.


عقبایی افزود: اینکه این جابه‌جایی زودتر از موعد که همواره از پایان خرداد ماه آغاز می‌شود، باید توأم با رشد نرخ اجاره بها باشد چندان درست و صحیح به نظر نمی‌رسد و قطعا تاثیری هم بر رشد اجاره بها ندارد.


رئيس اتحادیه مشاوران املاک در پاسخ به این سؤال که آیا با توجه به کاهش نرخ تسهیلات بانکی نرخ  اجاره بها نیز افزایش خواهد یافت، اظهار داشت: قطعا کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی هیچ تاثیری بر رشد اجاره بهای مسکن نخواهد داشت.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©