کاربر: مهمان
.
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۳۰
بازدید دیروز: ۵۶۷۹
بازدید کل: ۶۵۳۴۲۳۳
۱۳۹۵/۰۳/۰۸

مسکن وارد فاز پیش رونق شد

حسام عقبائی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک  در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با تایید خروج بازار مسکن از رکود در دو ماه ابتدایی امسال، گفت: استدلال ما این است که افزایش نسبی معاملات در حد 10 درصد می تواند فاز اول خروج از رکود باشد.

وی ادامه داد: به طور قطع این حجم از افزایش  معاملات مسکن حرکتی است به سمت عبور از رکود و می توان گفت بازار مسکن امروز وارد دوره پیش رونق شده است اما این به مفهوم بازگشت رونق به سمت بازار مسکن نیست و برای رونق باید یک علامت جدی تر دید.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک  با اشاره علائم جدی تر بازار مسکن برای ورود به رونق، اظهار داشت: امیدواریم در ماه های آینده شاهد این باشیم که رشد حجم معاملات به بیش از 20 الی 25 درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته برسد. وی افزود: اگر معاملات بیش از این درصد گفته شده افزایش یابد، می توان از تعبیر رونق برای بازار مسکن استفاده کرد و می توان گفت رونق به بازار بازگشته است.

عقبائی ادامه داد: از ابتدای سال تا کنون شاهد علامت های مثبتی از بازار بوده ایم که پیش بینی می شود این علائم ادامه داشته باشد.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©