کاربر: مهمان
.
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۹۳
بازدید دیروز: ۵۶۷۹
بازدید کل: ۶۵۳۴۲۹۶
۱۳۹۳/۰۲/۲۲

افزایش 8 درصدی "نرخ اجاره بها"/ برنامه‌ای برای کنترل فیزیکی نرخ اجاره‌بها نداریم

آخوندی وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال نرخ اجاره بها گفت: نرخ اجاره بها تاکنون افزایش 8 درصدی داشته و من نیازی به کنترل فیریکی بازار اجاره‌بها در تابستان امسال نمی‌بینم.
 
وی در ادامه افزود: من به دنبال ایجاد تعادل در عرضه و تقاضای بازار مسکن هستم.
 
وی با بیان اینکه تسهیلات بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده افزایش نیافته است گفت: وزارت راه و شهرسازی درخواست افزایش قیمت دارد و در این خصوص جلسه‌ای تشکیل شده ولی همچنان این تسهیلات 30 میلیون است.
 
وی در ادامه افزود: مالیات خانه‌های خالی مصوب نشده و به ما تاکنون ابلاغ نشده است و مشخص نیست که این قانون به نفع بخش مسکن باشد.
 
آخوندی با اشاره به اینکه تعاونی‌ها از لحاظ  وزارت راه و شهرسازی جزء بخش خصوصی محسوب می‌شود گفت: این تعاونی‌ها توسط خود مردم تشکیل شده و در صورت ایجاد مشکل باید به وزارت تعاون و رفاه مراجعه کنند.
 
وزیر راه و شهرسازی در ادامه تصریح کرد: بخش اول مصوبه خرید و فروش مسکن مهر ابلاغ شده و تا چند ماه آینده مراحل بعدی این مصوبه ابلاغ می‌شود.
 
وی در ادامه خاطرنشان کرد: متنوع‌سازی نرخ بلیط هواپیما به معنای افزایش قیمت نیست و تا چند ماه آینده این مصوبه اجرایی می‌شود.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران
 

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©