کاربر: مهمان
.
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۹۰۸۹
بازدید دیروز: ۵۳۱۲
بازدید کل: ۶۲۳۳۶۴۴
۱۳۹۳/۰۳/۰۳

افتتاح بیست و یکمین همایش و نمايشگاه ملي ژئوماتيک ايران

ه گزارش خبرنگار خبرگزاري موج، اين همايش که با محوريت اطلاعات مکان محور، زير بناي مديريت راهبردي در حال برگزاري است با عنوان مهمترين رويداد علمي سالانه رشته مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک است که با هدف ارتقاء سطح علمي و تحقيقاتي و اجرايي در بخش هاي مديريت بحران، نقشه برداري و آمايش زمين، ارتقاي سيستم سطح اطلاعات مکاني در حال انجام است.

بنا بر اين گزارش اين همايش با حضور حناچي معاون وزير راه و شهرسازي، مصطفی قلی خسروی ریاست کمیسیون تخصصی املاک ایران و عليرضا آزموده اردلان رئيس سازمان نقشه برداري کشور و جمعي از استانداران و فرمانداران سراسر کشور آغاز به کار کرد.

عليرضا قره قزلو دبير همايش ملي ژئوماتيک 93 در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري موج ضمن مهم خواندن اين همايش طي هر سال گفت: دريافت صدها مقاله علمي جهت طرح در اين همايش از سوي دانشگاه ها و مراکز علمي و تحقيقاتي و اجرايي کشور نشان از مسووليت جايگاه ارزشمند اين همايش از ديدگاه متخصصان و کارشناسان کشور دارد.
وي افزود: امسال بيش از 472 مقاله از برترين دانشگاه ها و مراکز علمي به دبيرخانه اين همايش ارسال شده است که در بخش هايي نظير هيدروکرافي، فتوگرامتري، سنجش از راه دور و ... پذيرفته شده است که تعداد 189 مقاله نيز به صورت پوستري در بخشهاي ذکر شده ارائه و به تائيد هيات علمي رسيده است تا در اين همايش ارائه شود.
گفتني است در حاشيه اين همايش 12 کارگاه آموزشي با مشارکت 50 سازمان و موسسه ي معتبر علمي و اجرايي کشور برگزار خواهد شد.

اين همايش به مدت دو روز در مرکز همايش هاي برج ميلاد به فعاليت خود ادامه خواهد داد.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©