کاربر: مهمان
.
شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۱۳۹۴
بازدید دیروز: ۸۷۱۱
بازدید کل: ۶۵۲۴۰۰۸
۱۳۹۹/۰۳/۰۶

اطلاعیه

لبخند به لب دارد و با رویی گشاده از ملاقات کننده ها استقبال می کند؛ کنار تختش بانویی ایستاده که در تمام پنج ماه گذشته تمام قد مراقبش بوده است. مرد مو سفید املاک، خود را مدیون همسر فداکارش می داند. رئیس اتحادیه املاک معتقد است دعاهای خیر مردم و به خصوص اعضای صنف در این مدت به او انرژی داده و عامل اصلی غلبه اش بر تومور معده بوده است. از کادر پزشکی بیمارستانهای​ «دی» و «خاتم الانبیا (ص)» هم تشکر می‌کند؛ دکتر آقازاده، دکتر خلج، دکتر فخاریان، دکتر کوهی و دکتر نصراللهی برای آنکه حاج مصطفی قلی خسروی زودتر به بیماری غلبه کند تا کارهای صنف اتحادیه مشاوران املاک زمین نماند تلاش های بسیاری کرده اند. البته حاج آقا با وجود شرایط نسبتاً نامساعد جسمی نگذاشت در مدت درمان، کار مردم زمین بماند و بسیاری مواقع در محل کار حاضر شد.
 
آذر ماه ۱۳۹۸ بود که علائم تومور معده در بدن رئیس اتحادیه مشاوران املاک  تشخیص داده شد‌ و در بیمارستان دی تحت مراقبت قرار گرفت. ابتدا سه مرحله شیمی درمانی انجام شد و ۲۶ بهمن ماه عمل جراحی برداشتن معده در بیمارستان خاتم الانبیا با موفقیت صورت گرفت. چهار بار شیمی درمانی دیگر در بیمارستان دی بعد از عمل جراحی کمک کرد تا حاج آقا خسروی به قول معروف دوباره سرپا شود. او از کادر پزشکی بیمارستان خاتم الانبیا هم تشکر ویژه دارد.
 
خودش عامل اصلی روند بهبودی را دعاهای خیر تمام کسانی می داند که او را می شناسند؛ کسانی که بعضاً سابقه رفاقتشان با خسروی از ریاست ۲۱ ساله اش فراتر می رود و بعضاً رفاقت ۵۰ ساله با او در این صنف دارند؛ افرادی که کمک کردند تا او پس از مقطع دوری چهار ساله یک بار دیگر در سال ۱۳۹۶ با بالاترین رای به ریاست اتحادیه مشاوران املاک برسد.
 
امام رضا (ع) در درمانم کمک کرد
 
با تسبیح سبز رنگی که به دست دارد صلوات می فرستد و نام امام هشتم شیعیان را به زبان می آورد. می‌گوید امام رضا (ع) شفادهنده است. خدا را شکر که اعضا کمک کردند زائرسرایی را که سال‌های گذشته ساخته بودیم مرمت کنیم. احساس می کنم این یکی از بهترین باقیات و صالحات است. با وجود آنکه خدماتی همچون راه اندازی دانشگاه اتحادیه املاک، آموزش های کوتاه مدت، متحدالشکل کردن قراردادها، افزایش نرخ کمیسیون، احداث سه ساختمان برای اعضای صنف و ایجاد کد رهگیری را در کارنامه داریم، ساختن زائرسرا، دلچسبی خاصی دارد. اگر هر یک از اعضای​ صنف در حرم امام رضا (ع) فقط یک صلوات بفرستند برای دنیا و آخرتم کافیست.
 
تشکر از پرستاران
 
آقایان و خانم ها رمضانی، اکبری، امیدوار، گمرکی، علیخانی، کاوه، شاهمرادی، سالمی، ناظری، مرادی، بذرکار، عزیزی، شاهرخی، رشیدی، پرده نشین، جلیلوند، نور مهری، رضایی، کیان، دهقان و نظامی، پرستارانی هستند که رئیس اتحادیه املاک از زحمات آنها سپاسگزار است.
 
سایت ها بگذارند مردم خانه‌دار شوند
 
حالا همه چیز برای بازگشت خسروی به خانه‌اش یعنی ساختمان اتحادیه مشاوران املاک فراهم است. او می خواهد بازار مسکن را که به گفته خودش توسط بعضی سایت های اینترنتی دچار هرج و مرج قیمتی شده را سر و سامان بدهد. انشاالله.
 
مرد مو سفید املاک، نگران زوج های جوانی است که این روزها توان خرید مسکن ندارند. خسروی بیان می‌کند قیمتهای دلبخواهی در آگهی های اینترنتی، مردم را دچار اضطراب کرده است. کار به جایی رسیده که مردم هرچه در این سایت ها می گردند ناامیدتر می‌شوند. سابقاً وقتی کسی میخواست خانه بخرد به چند بنگاه سر میزد و در نهایت مسکن مورد نظر خود را خریداری می‌کرد و این تلاطم ها نبود. به حمدالله با همکاری پلیس فتا جلوی درج قیمت در آگهی ها را گرفته‌ایم و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.
نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©