کاربر: مهمان
.
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۵۶۱۹
بازدید دیروز: ۲۹۰۵
بازدید کل: ۶۵۳۴۱۴۳
۱۳۹۳/۰۵/۲۹

600 واحد صنفی در اثر زلزله استان ایلام آسیب دیده است/کمک نقدی 500 میلیون ریالی اتاق اصناف ایران

به گزارش سایت اتاق اصناف ایران ،علی فاضلی با بیان اینکه آسیب دیدگان به کمک‌های فوری از جمله چادر، مواد غذایی و دارو نیاز دارند ،گفت: ضروری است تا هر چه زودتر این کمک‌ها تهیه و به مناطق زلزله زده ارسال شود.

در این زمینه رییس اتاق اصناف آبدانان در استان ایلام ،به خبرنگار اتاق اصناف ایران گفت: بر اثر زلزله اخیر در استان ایلام حدود 600 واحد صنفی دچار آسیب‌های جزئی و کلی شد.

ایوب جمشیدی افزود: بیشترین آسیب‌های وارده مربوط به واحدهای صنفی لوازم خانگی و مواد لبنی است.

وی ادامه داد: در شهرستان آبدانان حدود 400 واحد صنفی و در مورموری 150 تا 200 واحد آسیب دید که در برخی موارد میزان تخریب از 50 درصد بیشتر است.

جمشیدی اظهار کرد: با توجه به ناچیز بودن کمک‌های ارسالی از سوی برخی نهادهای کمک رسان، در زمان حاضر مردم شهرستان آبدانان نیازمند اقلام مختلف بویژه مواد غذایی شامل نان و کنسرو هستند.

وی از اعضای اتاق اصناف سراسر کشور خواست در صورت امکان از ارسال کمک‌های خود بخصوص چادر و مواد غذایی به مردم شهرستان آبدانان دریغ نکنند زیرا با توجه به پس لرزه‌های مداوم که از شب گذشته تاکنون ادامه دارد، بسیاری از مردم شب را بدون چادر گذراندند.

جمشیدی گفت: کل جمعیت شهرستان آبدانان 60 هزار نفر است که در اثر زلزله اخیر بسیاری از خانه‌ها و مغازه‌ها دچار خسارات و حدود 250 نفر نیز زخمی شده اند. خوشبختانه زلزله اخیر تلفات جانی نداشت و در اکنون مردم از آب بهداشتی بهره‌مند هستند اما همچنان به مواد غذایی نیاز دارند.

 

منبع:اتاق اصناف ایران

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©