کاربر: مهمان
.
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۵۱۹۸
بازدید دیروز: ۲۲۵۱
بازدید کل: ۶۵۴۱۶۵۲
۱۳۹۲/۰۹/۲۰

به کسی باج نمی‌دهم/مگان را به دستور مقام بالاتر خریدیم

رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک در واکنش به اظهارات رئیس انجمن صنفی کارفرمایی املاک، افزود: مدارکی را ارائه خواهم داد که نشان می‌دهد این شخص همیشه به کذب تشنج‌آفرینی می‌کند و معلوم نیست برای چه این کارها را انجام می‌دهد

مصطفی‌قلی خسروی در گفت‌وگو خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به این‌که انجمن اسلامی املاک برابر قانون منحل شده است، تصریح کرد: باید برای اذهان عمومی مشخص شود که این آقا چه کاره است، انجمن صنفی فرمایشی است چراکه یکی از اقوام ایشان وزیر بوده این انجمن تشکیل شده است.

وی ادامه داد: پس از آن‌که اعلام کردیم انجمن اسلامی موهوم است و نباید باشد، دست‌وپا زدند و پیش وزیر وقت رفتند و انجمنی را با 8 تا 10 نفر تشکیل دادند که همیشه چوب لای چرخ اتحادیه گذاشته است.

رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک با بیان این‌که نمی‌خواستم حرف‌هایی را بزنم، اظهار کرد:‌ قانون کجا گفته که اتحادیه‌ها باید بیلان بدهند، ما که شرکت تعاونی نیستیم.

خسروی در خصوص خرید مگان برای معاون وزیر صنعت نیز گفت:‌ یک مقام بالاتر به ما دستور داد که یک مگان بخرید، امانت دادیم و آنرا پس گرفتیم مگان الان اتحادیه است.

وی تاکید کرد:‌ «هیچ منطقی پشت این سخنان نیست و فقط برای آزار و اذیت اتحادیه املاک این کار انجام می‌شود. اینها سه بار در انتخابات اتحادیه شرکت کردند و رای نیاورند. قبل از انتخابات صبح‌نامه، ظهرنامه، غروب‌نامه و شب‌نامه بسیار کذبی را نوشتند و اعضای فهیم و دانای اتحادیه 85 درصد رای به بنده دادند اما برای این‌که نیروی جوان‌تری در اتحادیه کار کند از ریاست اتحادیه املاک تهران کنار رفتم

رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک با اشاره به این‌که انجمن اسلامی املاک نباید باشد، گفت: برای ما فکسی ارسال شده که به‌خوبی مشخص می‌شود «آنها» انجمن اسلامی سابق بودند و می‌خواستند کارهایی را انجام دهند.

خسروی با بیان این‌‌که هیچکدام از گفته‌های انجمن صنفی مستند ندارد، گفت:‌بنده به کسی باج نمی‌دهم، دستور رئیس بالاتری که به من گفته این کار (خرید مگان) را انجام بدهم، موجود است.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر این دستور را انجام نمی‌دادید چه اتفاقی می‌افتاد، افزود:‌ هیچ اتفاقی نمی‌افتاد،‌ ما با همدیگر تعامل داریم.  اگر تا این لحظه از یک وزیر، یک وکیل، نماینده و آقای شهردار چیزی خواسته‌ایم اعلام کنند، آنرا 10 برابر می‌دهم

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©