کاربر: مهمان
.
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۵۹
بازدید دیروز: ۵۶۷۹
بازدید کل: ۶۵۳۴۲۶۲
۱۳۹۲/۱۰/۱۰

مهم"ماده 17 قانون نظام صنفی"

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف مشاوران املاک کشور از قانون نظام صنفی به شرح زیر است.

ماده 17 قانون نظام صنفی: افراد صنفی مکلفند قوانین و مقررات جاری کشور،از جمله قوانین و مقررات صنفی،انتظامی ،بهداشتی،ایمنی،حفاظت فنی و زیباسازی محیط کاری و دستورالعمل های مربوط به نرخ گذاری کالاها و خدمات را که از سوی مراجع قانونی ذی ربط ابلاغ میگردد،رعایت و اجرا کنند.

تبصره 1- افراد صنفی مکلفند پیش از به کار گیری کسانی که برای انجام دادن خدمات به منازل و اماکن مراجعه میکنند،مراتب را به اتحادیه اطلاع دهند تا اتحادیه پس از اخذ نظر نیروی انتظامی ، نسبت به صدور کارت شناسایی عکس دار با درج تخصص اقدام لازم را به عمل آورد.

تبصره 2- افراد صنفی مجاز نیستند برای جلب مشتری درباره محصولات،کالاها یا خدمات ،برخلاف واقع تبلیغ کنند.در غیر این صورت ماده(68) لین قانون با انها رفتار خواهد شد.

تبصره 3 – انتشار هرگونه آگهی تبلیغاتی به هر طریق توسط فرد صنفی فاقد پروانه کسب معتبر ،ممنوع است و متخلف به جریمه نقدی از یک میلیون (1.000.000) ریال تا دویست و پنجاه میلیون (250.000.000) ریال محکوم میشود/

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©