کاربر: مهمان
.
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۱۹۸۲
بازدید دیروز: ۳۱۴۶
بازدید کل: ۶۱۸۵۰۹۸
۱۳۹۲/۰۷/۲۰

خداحافظی پدر صنف مشاوران املاک از ریاست اتحادیه تهران

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف مشاوران املاک ،اولین جلسه 7 کاندیدا منتخب شده اتحادیه صنف مشاوران املاک با حضور رئیس انجمن اسلامی صنف در سالروز ازدواج حضرت فاطمه و علی برگزارشد.

در این نشست تمامی اعضا از حضور پرشور اعضاء صنف تشکر و قدرانی کردند و حضور  و رای اعتماد آنها را به ریاست و هئیت مدیره سابق مهر تاییدی بر اعمال و فعالیت های گذشته دانستند

مصطفی قلی خسروی در ابتدا از اینکه شروع اولین جلسه را با تلاوت سوره کوثر شروع شد ابراز خوشحالی کرد و از همدلی و میثاق کاندیدا و هیات مدیره و اعضاء تشکر و قدرانی کرد و گفت:اعضا من فهیم هستند و میدانند که باید در بازار برای رقابت بیشتر بکوشند و از کسانی در اتحادیه صنف خود استفاده کنند که با این بازار و صنف آشنا باشند و اعضا بدانند اینجانب از خود محوری پرهیز کردم و برای رونق و پیشرفت صنف خود حتی حاضر به کناره گیری از سمت خود هم هستم و دوست دارم به عنوان خدمتگزار شما در صنف مشغول به فعالیت باشم و همیشه از ابتدا برای من همبستگی و پیوستگی ارزش داشته است و دوست دارم از فردا برای شروع فعالیت های مهم و جدید در کنار یکدیگرهم قدم باشیم.

در ادامه اعضاء هیات مدیره از حضور اعضاء تشکر کردند و وجود رئیس جدید اتحادیه صنف مشاوران املاک برای صنف برکت و قدرت دانستند.

عبداله فرجی یکی از اعضا هئیت مدیره در خصوص مصطفی قلی خسروی و ریاست سابق اتحادیه گفت: فردي كه به خاطر سابقه طولاني‌اش در شغل دلالي مسكن و حضور ممتد و بلندمدت در مقام ریيس همه بنگاه‌هاي مسكن، پدر املاك ايران لقب گرفته می تواند وزنه سنگینی برای عزت و اعتلا صنف باشد .

حسام عقبایی رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران ادامه داد: خسروي با 40 سال سابقه بنگاهداري در حوزه املاك و حرفه دلالي مسكن، با سابقه‌ترين مشاور‌املاك محسوب مي‌شود و در عين حال 14 سال رياست غيرمنفصل وي بر اين صنف در مقام ریيس اتحاديه مشاوران‌املاك، سابقه مديريت در اين حوزه را ، متفاوت از ساير مشاوران‌املاك كرده است و خود این نکته مثبتی است تا بتوانیم از تجارب این پدر املاک استفاده کنیم.

در پایان هم تمامی اعضاء هئیت مدیره حضور اعضا در روز انتخابات برکتی و حمایتی برای صنف دانستند و امیدوار شدند که در این زمان برای ارتقا و عزت  صنف از هیچ قدمی کوتاهی نکنند.

در پایان جلسه هم رئیس انجمن اسلامی اتحادیه صنف مشاوران املاک از این همدلی و میثاق تشکر و قدرانی کردند و ادامه دادند بسیار خوشحالم که در این صنف در کنار شما یاران همدل و هم سنگر هستم و میدانم که شما علاوه بر پیشرفت بازار صنف خود برای رونق فرهنگی و دینی صنف هم در تلاش هستید

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©