کاربر: مهمان
.
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۶۸
بازدید دیروز: ۵۶۷۹
بازدید کل: ۶۵۳۴۲۷۱
۱۳۹۲/۱۱/۰۳

خداحافظی رئیس پرسابقه صنف املاک

مصطفی‌ قلی خسروی دیروز با حضور در روزنامه دنیای‌ اقتصاد با ارائه نامه‌ای كه در آن قید كرده است، «با صحت و سلامت روحی و جسمی، به دلیل پاره‌‌ای از مشكلات و گرفتاری‌های شخصی، دیگر قادر به پذیرفتن مسوولیت ریاست نیستم»، اعلام كرد: از ادامه ریاست بر اتحادیه مشاوران‌املاك انصراف می‌دهد.

رییس اتحادیه مشاوران املاك تهران یك روز قبل از انتخابات داخلی هیات‌مدیره اتحادیه املاك برای تعیین رییس، از ادامه حضور در این جایگاه انصراف داد.

سه‌شنبه هفته گذشته در جریان دور چهارم انتخابات هیات‌مدیره اتحادیه مشاوران املاك تهران، خسروی با بیشترین آرا برای بار چهارم وارد هیات‌‌مدیره شد؛ اما در حالی كه امروز اعضای 7نفره هیات‌مدیره منتخب با حضور در وزارت صنعت، معدن و تجارت و در حضور نماینده وزیر، با برگزاری یك انتخابات داخلی، یك نفر را از بین خود، برای ریاست بر اتحادیه انتخاب می‌كنند، اسم مصطفی قلی خسروی در لیست كاندیداهای ریاست قرار ندارد.

مصطفی قلی خسروی با 40 سال سابقه بنگاهداری در حوزه املاك و حرفه دلالی مسكن، با سابقه‌ترین مشاور‌املاك محسوب می‌شود و در عین حال 14 سال ریاست غیرمنفصل وی بر این صنف در مقام رییس اتحادیه مشاوران‌املاك، سابقه مدیریت در این حوزه را برای خسروی، متفاوت از سایر مشاوران‌املاك كرده است.

خسروی در سال 1352 با سمت مشاور و دلال ملك، وارد صنف بنگاه‌های مسكن شد و در سال 1363 با تاسیس یك بنگاه در خیابان یوسف‌آباد تاكنون در این محدوده مشغول به كار بوده است. خسروی همچنین از سال 70 وارد اتحادیه مشاوران املاك شد و از سال 78 تاكنون رییس بوده است؛ اما از امروز با انصراف وی از این سمت، فرد جدیدی به انتخاب هیات‌مدیره، رییس اتحادیه مشاوران املاك تهران می‌شود.

پدر املاك ایران علت انصراف و كناره‌گیری از این سمت را ایجاد فرصت در صنف مشاوران‌املاك برای تحول و نوگرایی عنوان كرده و گفته است: افراد جوان و كارآمد باید سكان این صنف را با تصمیمات منسجم و تازه، البته همچون گذشته در جهت منافع صنف، به دست بگیرند.

دیروز عقبایی و فرجی دو عضو هیات‌مدیره اتحادیه كه همراه خسروی به دفتر روزنامه «دنیای‌اقتصاد» آمده بودند تا نامه انصراف و كناره‌گیری خسروی از ریاست را ارائه كنند، اعلام كردند: انصراف آقای خسروی به مفهوم نبودن وی در جلسات تصمیم‌گیری كلان برای صنف نخواهد بود، بلكه از حدود نیم‌ قرن تجربه ایشان در این حرفه، كماكان استفاده خواهد

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©