کاربر: مهمان
.
چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۵۰۹۷
بازدید دیروز: ۲۲۵۱
بازدید کل: ۶۵۴۱۵۵۱
۱۳۹۲/۰۷/۲۸

افتتاح نخستین نمایشگاه املاک و مستغلات

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف مشاوران املاک کشوری نخستین نمایشگاه بزرگ املاک و مستغلات ایران با حضور رئیس اتحادیه کشوری صنف مشاوران املاک افتتاح شد.

نمایشگاه املاک و مستغلات فرصتی برای انبوه سازان و مردم فراهم می کند و با فرصت ایجاد شده در این نمایشگاه حتی املاک و زمین‌های آموزشی و ورزشی در اختیار مردم نیز عرضه و به صورت مشارکتی ساخت و ساز می‌شود تا از سرمایه‌های مردمی در جهت بهبود اوضاع ملک نیز بهره گرفته شود.

در این نمایشگاه حضور انبوه سازان و تعاونی های ساخت و ساز مسکن کشور و مشاوران املاک با هدف دستیابی و برقراری تعادل قیمت در بازار مسکن کاملا به به چشم می خورد همچنین براي اولين بار کاملترين و جامع ترين کمپلکس هاي معماري (مجتمع هاي ترکيبي) به بازديدکنندگان معرفي مي شود.

مصطفی قلی‌خسروی در حاشیه اولین نمایشگاه املاک و مستغلات با اشاره به بازار پرنوسان مسکن از سال گذشته تاکنون، اظهار کرد: همانطور که پس از ثبات سیاسی، ثبات اقتصادی صورت می‌گیرد از آغاز انتخابات ریاست جمهوری تا سفر رییس‌جمهور به نیویورک شاهد کاهش قیمت مسکن بودیم. بازار روزهای آینده مسکن قابل پیش‌بینی نیست اما قیمت‌ها به کف نزدیک شده و ثبات قیمتی مسکن در مقایسه شش ماهه ابتدای امسال و سال گذشته دیده می‌شود

وی افزود: با شکست 9 درصدی حباب باقی‌مانده مسکن قیمت‌ها به کف رسیده و به زودی ثبات اقتصادی در بازار حاکم می‌شود.

به گفته ‌خسروی بیش از 85 درصد مصالح ساختمانی تولید داخلی است و می‌توانیم با افزایش کیفیت، نازل‌ترین ساختمان‌ها را بسازیم.

رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک با اشاره به اینکه دولت و قانون، دولتمردان را به عرضه مسکن تشویق کرده و این افراد می‌توانند مسکن‌هایی برای برطرف شدن نیاز مسکن مردم بسازند، اظهار کرد: طی چندسال اخیر در عرضه و ساخت مسکن تجریبات خوبی کسب شده است.

وی گفت: طی چند سال گذشته در بخش انبوه‌سازی و احیای بافت فرسوده، تجریبات خوبی بدست آمده و امیدواریم با این تجربیات بر تعداد واحدهای مسکونی ساخته شده جهت تنظیم بازار مسکن افزوده شود.

قلی‌خسروی ابراز امیدواری کرد سال آینده نمایشگاه املاک و مستغلات به صورت بین‌المللی برگزار شود و شاهد تجربیات دیگر کشورها در ساخت و سازها و خرید و فروش ملک باشیم.

وی با اشاره به حضور دستگاه‌های دولتی و خصوصی در این نمایشگاه اظهار داشت : به دلیل همکاری این دو بخش، بازار ملک و عرضه و تولید مسکن رونق می گیرد و باعث تعادل قیمتی می شود. بازار ملک بازار کم ریسک اما پرسودی است و سال های اخیر ملک علاوه بر تامین نیاز مسکن و سرپناه جنبه سود آوری نیز به خود گرفته است.

معاون امور نمایشگاهی نمایشگاه های بین المللی ایران در حاشیه نمایشگاه املاک و مستغلات در جمع خبرنگاران، گفت:این نمایشگاه اولین تجربه نمایشگاهی ایران در بحث صنعت ساختمان بود که امروز کار خود را در محل دائمی نمایشگاه های دائمی تهران آغاز کرد.


وی ادامه داد: این نمایشگاه نقش موثری در ایجاد تبادل نظر و استفاده از دیدگاه متخصصان عرصه صنعت ساختمان کشور دارد.

محمد جواد قنبری با بیان آنکه، بازار املاک و مستغلات در کشور دارای جذابیت های خاصی است، گفت: این بازار در سال های گذشته رشدی فزاینده در تولید و شیوه های جدید ساخت داشته است

 

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©