کاربر: مهمان
.
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۲۱۷
بازدید دیروز: ۵۶۷۹
بازدید کل: ۶۵۳۴۴۲۰
۱۳۹۲/۰۲/۰۷

بازدید آقای پور محمدی ریاست سازمان بازرسی کل کشور از دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک

جلسه بازرسی آقای پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور در محل سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک، امروز 8 اردیبهشت ماه 1392 با حضور ریاست اتحادیه، اعضای هیات مدیره، جناب آقای ابراهیم درستی از مجمع شورای صنفی و کاندیدای انتخابات شورای شهر و حاج آقای بیراوندی و بیش از 300 نفر اعضای اتحادیه و همیاران مسکن صورت گرفت.

در این جلسه حجه الاسلام پورمحمدی اعلام کرد بزرگترین بازار کشور و ثروت و گردش ملی در اختیار صنف مشاوران املاک است. همچنین با تاکید بر کلیدی بودن بازار مسکن در اقتصاد کشور و جذب بیشترین سرمایه زیربنایی کشور به خود، خواستار نظارت هرچه بیشتر بربخش مسکن شد. در بخشی از سخنان خود، آقای پورمحمدی عنوان کردند اکنون کشور در برهه ای حساس از نظر تاریخی، اقتصادی، سیاسی و بین و المللی قرار دارد و عبور دادن کشور از این مقطع حساس نیازمند مدیریت دقیق و برنامه ریزی شده و سخت گیرانه است.

همچنین توصیه نمودند یکی از بهترین راهکارهای مدیریتی برای کشور این است که اصلاح مسائل را از خودمان شروع کنیم، اگر خودمان درست عمل کنیم می توانیم از بقیه افراد و سازمان ها نیز خواستار درستکاری باشیم و این حق را مطالبه کنیم اما اگر خودمان در کاری ضعف داشته باشیم نمی توانیم با خطاهای دیگران نیز مقابله کنیم.

کاندید یازدهمین دوره ریاست جمهوری همچنین در بازدید از دانشگاه جامع علمی کاربردی این صنف افزود: نتیجه رکود بازار چیزی جز ضرر مردم و مشاوران املاک نیست و برای رفع و جلوگیری از این مشکل مشاوران املاک باید ایده ها و برنامه های جدید ارائه دهند تا با کمک یکدیگر مشکلات را رفع کنیم.

همچنین در ادامه پس از پایان سخنان خود، آقای پورمحمدی به همراه ریاست اتحادیه و اعضای هیات مدیره از دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه املاک و شورای حل اختلاف اتحادیه دیدن کردند و ساختار مدیریتی اتحادیه املاک برای نظارت بر بخش معاملات مسکن، بسیار سازمان یافته خواندند.

 

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©