کاربر: مهمان
.
شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۱۰۶۲
بازدید دیروز: ۸۷۱۱
بازدید کل: ۶۵۲۳۶۷۶
۱۳۹۳/۰۷/۲۳

اولین گردهمایی روسای اتحادیه املاک استان تهران با نماینده رئیس اتاق اصناف ایران

به گزارش روابط عمومی کمیسیون تخصصی مشاوران املاک اتاق اصناف ایرانٍ؛ اولین جلسه گردهمایی روسای اتحادیه املاک استان تهران با حضور حسام عقبائی نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی مشاوران  املاک ایران برگزار شد.

دراین  جلسه حسام عقبایی ضمن اشاره به قانون جدید نظام صنفی گفت :با توجه به تغیراتی که در قانون نظام صنفی در مهر ماه سال  92 لحاظ شد، درقانون جدید مجلس شورای اسلامی، دیگر تشکیلاتی به اسم اتحادیه کشوری وجود ندارد و امیدواریم کمیسیون که حال جایگزین اتحادیه های کشوری شده است بتواند قدمی مثبت برای همکاری با نهاد های دولتی در بازار مسکن در سطح کشور داشته باشد.

حسام عقبایی با بیان اینکه  سامانه اطلاعات املاک و مستغلات کشور، یکی از اصلی ترین زیر ساخت ها در  اتحادیه املاک است افزود: این سامانه علیرغم ایراداتی که از ابتدای اجرایی شدن آن در کشور داشت اما توانست بعد از یک مدت به عنوان سامانه جامع برای اطلاع رسانی میزان قراردادها در کشور باشد و همچنین از انجام برخی تخلفات جلوگیری کند و بنده معتقدم که سامانه اطلاعات و املاک و مستغلات کشور، سوپاپ اطمینان شغل ما است.

همچنین در ادامه جلسه ریاست های اتحادیه املاک استان تهران یک به یک از مشکلات و عملکردهای در سطح شهرستان خود گزارشی ارائه دادند.

در پایان جلسه هم حسام عقبایی نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی مشاوران  املاک ایران از حضور و همکاری ریاست های اتحادیه های صنف مشاوران املاک استان تهران برای بهبود وضعیت مشاوران املاک تقدیر و تشکر کرد

 

 

 

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©