کاربر: مهمان
.
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
norooz
لینکهای مرتبط
leader site year name dolat site president site sanat site amlak site otagh e asnaf site amlak e tehran site Rahgiri قانون مهم ماده 17 قانون نظام صنفی
نظرسنجی
افزایش وام خرید مسکن نقشی در افزایش قیمت خانه دارد؟

اوقات شرعی

آمار سایت
بازدید امروز: ۲۰۸۸
بازدید دیروز: ۳۱۴۶
بازدید کل: ۶۱۸۵۲۰۴
۱۳۹۳/۰۷/۲۷

موافق افزایش تسهیلات مسکن هستیم

حسام عقبایی نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی مشاوران املاک در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه ما بطور کلی با افزایش تسهیلات مسکن موافق هستیم اظهار داشت: تسهیلاتی که برای نوسازی بافت‌های فرسوده اختصاص یافته بسیار پایین‌تر از توقع ما است و ما بیش از این عدد درنظر گرفته‌ بودیم.

وی در ادامه افزود: باید تسهیلات مسکن را در تمامی بافت‌ها افزایش دهند و تنها توجه به این بخش برای رونق بازار مسکن کافی نیست.

نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی مشاوران املاک با بیان اینکه باید برای بافت‌های فرسوده بودجه اختصاصی را در نظر بگیرند گفت: کلان‌شهر استان تهران از نظر بافت‌های فرسوده نسبت به سایر استان‌ها بیشتر است و این افزایش تسهیلات نسبت به سایر بخش‌ها مفیدتر است.

عقبایی در ادامه توضیح داد: سایر استان‌های کشور به دلیل کمتر بودن بخش‌های فرسوده مغفول باقی‌ می‌ماند و باید یک نگاه جامع‌گرایانه در این زمینه داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه افزایش تسهیلات بافت‌های فرسوده زمینه‌ساز افزایش قیمت زمین در این بخش‌ها می‌شود گفت: این تسهیلات یک فضای روانی را برای بالا رفتن قیمت‌ها در این محدوده‌ها فراهم می‌کند.

نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی مشاوران املاک در ادامه خاطر نشان کرد: دولت باید هر چه سریعتر تسهیلات مسکن را در سایر بخش‌ها افزایش دهد و یک بودجه اختصاصی را برای بافت‌های فرسوده در نظر بگیرد.

نظر
0
دیدگاهها
کلیه حقوق این سایت متعلق به کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور میباشد. 1392 ©